Страхові брокери Oakeshott, Lloyd's та LMIS підписали угоду про співпрацю в Україні

Страхові брокери Oakeshott, Lloyd's та LMIS підписали угоду про співпрацю в Україні

«В Україні працюватимемо з морськими клієнтами та розвиватимемо операції продажу в інтернеті», - йдеться в релізі

Страхові брокери Oakeshott, Lloyd's та LMIS підписали угоду про співпрацю в Україні
Фото: oakinsurgroup.com

Що сталося. Міжнародний страховий брокер Oakeshott Insurance Group Ltd (OIG), брокер Lloyd's of London та London Marine Insurance Services Ltd (LMIS) підписали договір про співпрацю в Україні.

Джерело. Про це йдеться у пресрелізі Oakeshott, передає «Інтерфакс-Україна».

Деталі. «У зв'язку з внутрішніми змінами в бізнесі, маючи намір спеціалізуватися в основному на страхуваннях та перестрахування морських ризиків, вантажів та енергетики, інтернет-страхування та на прохання наших колег у Києві, ми досягли порозуміння з компанією London Marine Insurance Services Ltd.

Наші київські колеги, які займаються договірним перестрахуванням, почнуть працювати в LMIS і візьмуть на себе турботу про українських клієнтів Oakeshott по лінії договірного перестрахування», – наголошується в повідомленні.

За інформацією пресслужби, Oakeshott продовжуватиме нести відповідальність за договорами, і просить ставити його в копії всього листування доти, доки LMIS не запрацює на повну силу, а всі зобов'язання за раніше укладеними договорами будуть зняті з Oakeshott.

«В Україні ми працюватимемо з нашими морськими клієнтами, ряд з яких товаришує з нами з початку 1990-х років. Ми також розвиватимемо операції продажу в інтернеті», – наголошується в повідомленні.

Брокер Oakeshott, зареєстрований у Великій Британії у 1993 році, мав представництво в Україні з 2000 року.

Бекграунд. Раніше повідомлялося, що Національний банк України 11 листопада вніс до Держреєстру страхових та перестрахувальних брокерів представництво «Лондон Марін Іншуренс Сервісез Лімітед».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло