«Укрзалізниця» використовує близько 15 000 російських та білоруських вагонів

«Укрзалізниця» використовує близько 15 000 російських та білоруських вагонів

Голова правління запевняє, що дефіциту вагонів немає

«Укрзалізниця» використовує близько 15 000 російських та білоруських вагонів
Фото: БЕБ

Що сталося. Наразі понад 15 000 російських і білоруських вагонів працюють на благо «Укрзалізниці» – дефіциту вагонного парку в Україні немає.

Джерело. Про це повідомив голова АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін, передає «Інтерфакс-Україна».

Деталі. Він також зазначив, що за програмою оновлення вагонного складу в «Укрзалізниці» у найближчі три роки не повинно бути автосписання вагонів.

Камишін зазначив, що «Укрзалізниця» продовжує будувати дефіцитні вагони також під час війни.

Проте, за його словами, фактичного дефіциту вагонного парку «Укрзалізниця» не має. Є ситуативний дефіцит зерновозів у високий сезон, зумовлений, власне, бажанням аграріїв якнайшвидше вивезти свою продукцію.

«Із зерновозами ми з вами добре розуміємо, що в листопаді завжди буде дефіцит, хоч би скільки тисяч їх було. Але з іншим вагонним парком жодних проблем немає», – наголосив він.

Бекграунд. Раніше ми писали, що російські залізничники вимагають компенсації за тисячі вагонів, що лишилися в Україні та Фінляндії.

Нагадаємо: у березні президент України Володимир Зеленський підписав закон про примусове вилучення власності рф та її резидентів без будь-якої компенсації вартості майна. Тоді ж «Укрзалізниця» заявила про плани щодо затримання вантажних вагонів із росії, що знаходяться на території України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло