Велика Британія запровадила санкції проти ще 22 російських чиновників

Велика Британія запровадила санкції проти ще 22 російських чиновників

Серед них відповідальні за мобілізацію росіян і організацію псевдореферендумів в Україні

Велика Британія запровадила санкції проти ще 22 російських чиновників

Що сталося. Велика Британія наклала санкції ще на 22 російських чиновників, які сприяють російській владі у війні проти України.

Джерело. Про це повідомив міністр закордонних справ Британії Джеймс Клеверлі, передає CNN.

Деталі. Новий пакет санкцій стосується віцепрем'єр-міністра рф Деніса Мантурова, який, як стверджується, відповідає «за нагляд за російською збройовою промисловістю та за оснащення мобілізованих військ».

Під санкції потрапили також десять губернаторів і регіональних керівників,зокрема глави «деяких найбідніших етнічних республік росії», Дагестану, Інгушетії та Калмикії, «звідки було набрана значна кількість призовників», повідомили в британському МЗС.

Окрім того, до санкційних списків потрапили директор Федеральної служби виконання покарань рф Аркадій Гостєв і глава Федеральної служби виконання покарань по Ростовській області Дмітрій Безруких. Згідно з повідомленням, Гостєв і Безруких тісно співпрацювали з Євгенієм Пригожиним, керівником ПВК «Вагнер», яка бере активну участь у бойових діях в Україні.

Санкції застосовані щодо голови Центральної виборчої комісії Елли Памфілової та голови регіональної виборчої комісії в Ростові Андрія Бурова. Уточнюється, що вони відповідали за організацію фіктивних референдумів у чотирьох тимчасово окупованих областях України.

«Ми запровадили санкції проти осіб, які примушували до мобілізації, відправляючи тисячі російських громадян воювати в незаконній та огидній війні путіна», – сказав Клеверлі. Він наголосив, що Британія продовжить використовувати як санкції, так і військову допомогу, щоб підтримати Україну в захисті її незалежності.

Бекграунд. Як повідомляв Mind, у Британії заарештували нерухомість російських олігархів на $2,4 млрд. Окрім того, глава Єврокомісії запропонувала конфіскувати заморожені російські активи та створити з них фонд для компенсації збитків Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло