ЄС планує заборонити торгівлю товарами отриманими внаслідок вирубки лісів

ЄС планує заборонити торгівлю товарами отриманими внаслідок вирубки лісів

Вважають, що це допоможе зупинити значну частку глобального знеліснення та деградації лісів

ЄС планує заборонити торгівлю товарами отриманими внаслідок вирубки лісів
Фото: istockphoto.com

Що сталося. ЄС планує заборонити торгівлю товарами, які виготовляють внаслідок вирубки лісів.

Джерело. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на документ Єврокомісії.

Деталі. Зазначається, що Європарламент та Рада ЄС попередньо узгодили союзний регламент про ланцюги постачань товарів без вирубки лісів.

У документі пояснюється, що, оскільки ЄС є великою економікою та великим споживачем цих товарів, «такий крок допоможе зупинити значну частку глобального знеліснення та деградації лісів. У перспективі рішення допоможе скоротити викиди парникових газів і втрату біорізноманіття.

Коли нові правила набудуть чинності, всі відповідні компанії будуть зобов'язані проводити сувору комплексну перевірку відповідності законодавству під час розміщення на ринку ЄС або експорту з нього пальмової олії, худоби, сої, кави, какао, деревини, каучуку, а також продуктів їх переробки.

Крім того, трейдери повинні будуть доводити, що продукція виробляється на землях, які не зазнавали вирубування лісів після 31 грудня 2020 року. Компанії також мають право збирати точну географічну інформацію про сільськогосподарські угіддя, де вирощувалися товари, які вони закуповують.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що європейські маркети відмовляються від бразильської яловичини через вирубку лісів Амазонії. Схему називають «відмиванням великої рогатої худоби», її використовують для того, щоб приховати походження тварин.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло