Організатори онлайн-аукціонів заробили понад 4 млрд грн із 24 лютого
За цей період провели 9400 торгів через Prozorro.Продажі

Що сталося. Організатори онлайн-аукціонів провели 9400 торгів та заробили понад 4,1 млрд грн із початку повномасштабного вторгнення.
Джерело. Про це повідомляє пресслужба Prozorro.Продажі.
Деталі. Понад 1 млрд грн отримали від малої приватизації, ще майже таку саму суму заробили на продажі активів банків-банкрутів.
Успішні аукціони в межах інших справ про банкрутство принесли організаторам 636 млн грн. Ще майже 400 млн гривень до державного та місцевих бюджетів надійшло за результатами земельних торгів.
На етапі закриття угод наразі перебувають 1400 аукціонів, які принесуть ще 1,6 млрд грн від продажу спецдозволів на користування надрами, 570 млн грн – від приватизації, 479 млн грн – від продажу майна банків-банкрутів, 391 млн грн – від земельних торгів та майже 20 млн грн місячної орендної плати – від оренди.
У першій пʼятірці найдорожчих обʼєктів, проданих у системі за час повномасштабної війни:
- Львівський ювелірний завод – 185 млн грн;
- Марилівський – 150 млн грн;
- Вузлівський – 130 млн грн;
- Залозецький – 120 млн грн;
- майно ПАТ «Дніпровського металургійного комбінат» у межах справи по банкрутству – 109 млн грн.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Фонд держмайна підготував перші приватизаційні аукціони 2023 року. У січні наступного року відбудуться 7 торгів.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].