ОНОВЛЕНО: Уряд дозволив ввозити безпілотники через кордон без гарантійних листів
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

ОНОВЛЕНО: Уряд дозволив ввозити безпілотники через кордон без гарантійних листів

Рішення діятиме до кінця воєнного стану

This material is also available in English
ОНОВЛЕНО: Уряд дозволив ввозити безпілотники через кордон без гарантійних листів
Фото: tech.onliner.by

Що сталося. Уряд дозволив ввозити безпілотники через кордон без оформлення гарантійних листів.

Джерело. Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Деталі. Відповідне рішення стосується цивільних дронів та безпілотників подвійного призначення, які передають міжнародні донори. Воно діятиме протягом воєнного стану.

ОНОВЛЕНО:
Нагадаємо: 26 березня 2022 року уряд схвалив постанову, згідно з якою бронежилети, каски, що закуповують за кордоном волонтери, прирівняні до гуманітарної допомоги. Окрім того, Кабмін спростив процедуру ввезення до України товарів нецивільного призначення, зокрема переносних радіостанцій, приладів нічного бачення, безпілотників та квадрокоптерів.
Для цього необхідно було мати в наявності гарантійний лист кінцевого користувача таких товарів (органу військового управління, правоохоронного органу, військового формування або іншого суб’єкта, що здійснює боротьбу з тероризмом відповідно до закону).

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що українські підприємці ввезли до країни 500 000 невеликих генераторів. За словами Шмигаля, потрібно ще 17 000 більших промислових генераторів для проходження зими.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло