Криптогігант Genesis оголосив про банкрутство

Криптогігант Genesis оголосив про банкрутство

Наразі компанія веде переговори зі своїми кредиторами

Криптогігант Genesis оголосив про банкрутство
Фото: Shutterstock

Що сталося. Криптоброкерська компанія Genesis Global Capital подала заяву про банкрутство через фінансові проблеми після краху криптобіржі FTX.

Джерело. Про це повідомляє CNBC.

Деталі. Компанія вказала понад 100 000 кредиторів у своїй заяві про банкрутство із загальною сумою зобов'язань від $1,2 млрд до $11 млрд згідно з документами про банкрутство.

Зазначається, що Genesis співпрацювала з FTX і надавала їй позики. У результаті компанія заборгувала понад $3,5 млрд 50 найбільшим кредиторам.

Наразі Genesis веде переговори зі своїми кредиторами. Банкрутство ставить фірму в один ряд з іншими збанкрутілими криптобіржами, зокрема BlockFi, FTX, Celsius і Voyager.

Genesis входить до складу криптовалютного конгломерату Digital Currency Group, заснованого мільярдером Баррі Сілбертом 2015 року.

Бекграунд. Нагадаємо: у FTX вкладалися не лише приватні криптоінвестори, а й великі інституційні власники капіталу, як-от SoftBank Vision Fund. Послугами FTX також користувалася величезна кількість криптовалютних хедж-фондів, а Genesis давав позики та кредити

На тлі новин про крах криптобіржі FTX і залучення нових джерел фінансування для розв'язання проблем із ліквідністю криптовалютним брокером Genesis користувачі почали масово забирати свої кошти.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло