ЄБРР інвестує в Україну щонайменше 1,7 млрд євро у 2023 році

ЄБРР інвестує в Україну щонайменше 1,7 млрд євро у 2023 році

Банк сфокусується більше на логістичному транспорті та муніципальній інфраструктурі, припустив Патроне

ЄБРР інвестує в Україну щонайменше 1,7 млрд євро у 2023 році
Фото: pexels.com

Що сталося. Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) не скоротить 2023 року обсягу інвестицій в Україну в порівнянні з інвестиціями у 2022 році (1,7 млрд євро).

Джерело. Про це повідомив керівний директор банку зі Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне, передає «Інтерфакс-Україна».

Деталі. «ЄБРР не скоротить інвестицій у 2023 році. Ми хочемо зберегти ту саму кількість активностей, якщо не більше, що й у 2022 році, але очевидно, що ми маємо залишатися екстремально гнучкими щодо напрямів інвестування», – сказав він під час конференції ЄБРР у середу.

Він додав, що фокус організації загалом такий самий, як і торік, це, зокрема, продовольча безпека, інфраструктура та стійкість приватного сектору. Однак, за його словами, структура цих сфер може змінюватися залежно від ситуації.

Патроне  зауважив, що 2023 року ЄБРР, можливо, сфокусується більше на логістичному транспорті та муніципальній інфраструктурі.

Бекграунд. Нагадаємо, що «Нафтогаз» отримає майже 190 млн євро від ЄБРР на екстрені закупівлі газу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло