Миколу Тищенка виключили з фракції «Слуга народу» через «візит до української громади в Таїланді»

Миколу Тищенка виключили з фракції «Слуга народу» через «візит до української громади в Таїланді»

Нардепа звільнили з посади заступника фракції

Миколу Тищенка виключили з фракції 	«Слуга народу» через 	«візит до української громади в Таїланді»
Фото: телеграм-канал Соні Кошкіної

Що сталося. Миколу Тищенка звільняють з посади заступника фракції «Слуга народу» та виключають з її складу. Щодо нардепа також ініціюють виключення і з президентської партії.

Джерело. Про це повідомила речниця «СН» Юлія Палійчук.

Деталі. Напередодні на сайті посольства України в Таїланді з'явився анонс візиту Тищенка «для покращення взаємодії з представниками української громади».

Коментарі. «Сподіваюся, після цього до всіх остаточно дійде, у чому полягає робота депутата воюючої країни», – написав голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія.

«Миколу Тищенка нікуди за кордон не відряджав. Відповідно, і розпорядження на відрядження до Таїланду я, як голова Верховної Ради, не підписував», – заявив спікер ВР Руслан Стефанчук.

Бекграунд. Раніше Антикорупційні органи України повідомили про підозру народному депутату Юрію Камельчуку (партія «Слуга народу») у навмисному внесенні недостовірних відомостей до щорічної декларації.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло