Міжнародний олімпійський комітет відкинув «наклепницькі заяви» Офісу Президента
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Міжнародний олімпійський комітет відкинув «наклепницькі заяви» Офісу Президента

Подоляк звинуватив Баха в пристрасті до російських грошей

Міжнародний олімпійський комітет відкинув «наклепницькі заяви» Офісу Президента
Томас Бах
фото DR

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) заявляє, що відкидає «наклепницькі заяви» радника президента України Михайла Подоляка після рішення комітету розглянути можливість участі російських спортсменів в Олімпійських іграх 2024 року.

Джерело. Про це пише CNN.

Деталі. У понеділок Подоляк опублікував різкий твіт із критикою позиції МОК щодо росії.

«МОК найрішучішим чином відкидає цю та інші наклепницькі заяви. Вони не можуть бути основою для будь-якого конструктивного обговорення. Тому МОК більше не коментуватиме їх», – заявив представник МОК у заяві CNN у вівторок.

МОК зазначив, що російським та білоруським спортсменам може бути дозволено «брати участь у змаганнях як «нейтральним спортсменам» і жодним чином не представляти свою державу, як це вже відбувається у професійних лігах, особливо в Європі, США та Канаді, а також у деяких індивідуальних професійних видах спорту, йдеться в заяві МОК.

Подоляк звинуватив керівництво МОК у тому, що росія їм заплатила.

«МОК – промоутер війни, убивств і руйнувань... МОК із задоволенням дивиться на те, як рф знищує Україну, а потім пропонує росії трибуну для реклами геноциду та заохочує подальші вбивства. Очевидно, що російські гроші, які купують олімпійське лицемірство, не пахнуть українською кров’ю. Так, пане Бах?» – звернувся він у твіттері до президента МОК Томаса Баха.

У своєму вечірньому зверненні в суботу президент України Володимир Зеленський заявив, що «написав листа президентам міжнародних спортивних федерацій із закликом переглянути рішення Міжнародного олімпійського комітету про повернення російських спортсменів на міжнародні змагання».

За словами Зеленського, щойно «російські спортсмени з'являться на міжнародних змаганнях, це лише питання часу, коли вони почнуть виправдовувати російську агресію та використовувати символи терору». Він назвав рішення МОК «безпринципною гнучкістю».

Бекграунд. Нагадаємо: раніше МОК заявив, що російські та білоруські спортсмени можуть брати участь в азійських змаганнях.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло