Дефіцит в енергосистемі залишається суттєвим – «Укренерго»
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Дефіцит в енергосистемі залишається суттєвим – «Укренерго»

Обмежені ліміти споживання доведені до всіх обленерго, аварійні відключення не застосовувалися

This material is also available in English
Дефіцит в енергосистемі залишається суттєвим – «Укренерго»
Фото: pexels.com

Що сталося. Наявний обсяг виробленої електроенергії розподіляється на забезпечення процесів, необхідних для роботи енергетичної і критичної інфраструктури (водоканали, котельні, лікарні), а також на покриття потреб промисловості й населення.

Джерело. Про це повідомляє НЕК «Укренерго».

Деталі. Зазначається, що два блоки на теплових електростанціях залучені до роботи, натомість один виведено в аварійний ремонт. Мережеві обмеження зберігаються лише в Одеській області.

Внаслідок російських ракетних і дронових атак пошкоджені електростанції (генерувальні потужності) та високовольтна мережа. 13 ракетних і 15 дронових атак завдали значних пошкоджень об’єктам високовольтної мережі та електростанціям. У результаті виробництво електроенергії на робочих електростанціях не може повністю покрити споживання.

Обмежені ліміти споживання доведені до всіх обленерго. Станом на ранок 3 лютого перевищення лімітів не зафіксовано, аварійні відключення диспетчерським центром НЕК «Укренерго» не застосовувалися.

За минулу добу ворог піддав масованим артилерійським обстрілам енергетичну інфраструктуру в Харківській, Херсонській, Сумській, Запорізькій, Донецькій областях. Особливо складна ситуація після обстрілів у Херсонській області. Через значні пошкодження знеструмлені деякі об’єкти й у сусідній Миколаївській області.

Зазначається, що ремонтні бригади НЕК «Укренерго» відновили функціональність ключового обладнання на декількох підстанціях на Сході та Півдні України.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що зберігався значний дефіцит потужності в енергосистемі.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло