БЕБ з СБУ викрило комунальників Херсона на привласненні 8 млн грн під час окупації

БЕБ з СБУ викрило комунальників Херсона на привласненні 8 млн грн під час окупації

Організатори схеми вивели кошти в готівку та використали їх на придбання об’єктів нерухомості

БЕБ з СБУ викрило комунальників Херсона на привласненні 8 млн грн під час окупації
Фото: БЕБ

Що сталося. Бюро економічної безпеки (БЕБ) спільно зі співробітниками Служби безпеки України (СБУ) викрили групу осіб одного з комунальних підприємств Херсона, які під час російської окупації міста привласнили бюджетні кошти в особливо великих розмірах.

Джерело. Про це повідомила пресслужба бюро у фейсбуці.

Деталі. Згідно з повідомленням, службові особи підприємства перерахували 13 млн грн на рахунок профспілкової організації як профспілкові внески. Надалі 8 млн грн з банківського рахунку профспілкової організації комунального підприємства були перераховані на особисті рахунки директорки, головної бухгалтерки та близьких осіб організаторів схеми, які не є співробітниками підприємства та членами профспілкової організації підприємства.

Надалі зазначені грошові кошти були виведені у готівку та використані на власні потреби, зокрема на придбання об’єктів нерухомості.

Під час обшуку в Херсоні за місцем проживання директорки КП вилучили документи, які можуть вказувати про причетність до колабораційної діяльності фігурантів. Наразі проводяться заходи щодо встановлення фактів причетності учасників схеми до самопроголошеної окупаційної адміністрації Херсона.

За результатами обшуків офісних приміщень та місць проживання фігурантів справи, вилучено фінансово-господарську документацію, печатки, комп’ютерну техніку та готівку 160 000 грн в еквіваленті.

Бекграунд. Нагадаємо, що БЕБ викрило компанії одеського депутата в несплаті 7,5 млн грн податків.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло