Клініка «Феофанія надаватиме медпослуги населенню – Кабмін

Клініка «Феофанія надаватиме медпослуги населенню – Кабмін

Лікуватимуться інфаркти, інсульти та онкозахворювання

Клініка «Феофанія надаватиме медпослуги населенню – Кабмін
Фото: dw.com

Кабінет Міністрів погодив пропозицію Міністерства охорони здоров'я України щодо реалізації до 31 грудня поточного року пілотного проєкту із залучення клінічної лікарні «Феофанія» до надання медичної допомоги за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення.

Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

«Передбачено, що клінічна лікарня «Феофанія» може долучитися до програми державних гарантій медичного обслуговування населення як надавач медичних послуг за пакетами медичних послуг з надання медичної допомоги у випадках гострого мозкового інсульту, гострого інфаркту міокарда, радіологічного лікування та супроводу пацієнтів з онкологічними захворюваннями в стаціонарних та амбулаторних умовах шляхом укладення в установленому порядку договорів про медичне обслуговування населення з Національною службою здоров'я», – написав Мельничук.

Бекграунд. Також Кабмін призначив нового першого заступника МОЗ. Посаду обійме президент Асоціації анестезіологів України Сергій Дубров.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло