Горілчаний бренд “Українка” повертається на полиці супермаркетів
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків
Новини компаній

Горілчаний бренд “Українка” повертається на полиці супермаркетів

Торговий дім “АВ” Фелікса Чертка після тривалої перерви відновив продаж горілки з національним колоритом “Українка”

Этот материал также доступен на русском языке This material is also available in English
Горілчаний бренд “Українка” повертається на полиці супермаркетів

ТМ “Українка”: як усе починалося?

Історія бренду “Українка” розпочалася ще в далекому 2006 році, коли власник Торгового дому «АВ» Фелікс Черток захотів вивести на міжнародний ринок продукт, який зможе гідно представити Україну споживачам у всьому світі.

Ідеєю створення горілки стало гармонійне поєднання внутрішнього та зовнішнього, тобто традиційної рецептури горілки на талій воді та національного орнаменту на пляшці напою. Саме так виробник зумів передати унікальність продукту, що є елементом культурного надбання українців.

“Якщо заявляти про Україну на весь світ, то робити це гідними та якісними продуктами. Тож, перед нами було завдання створити горілку з традиційним смаком, високою якістю та національним колоритом. У результаті нам вдалося реалізувати задум та представити світові горілку “Українка”, яка в майбутньому зможе стати візитівкою нашої країни.“ – Поділився Фелікс Борисович Черток, власник Торгового дому “АВ”.

Через ряд об'єктивних причин, виробникам горілки «Українка» довелося зупинити процес виготовлення алкоголю на невизначений термін.

Нове дихання горілчаного бренду “Українка”.

З початку повномасштабного вторгнення росії слово “Україна” не сходить з вуст мільйонів людей. Увесь світ захоплюється незламністю, хоробрістю та відданістю її громадян, що викликало сплеск неабиякого інтересу до всього українського: мистецтва, традицій, страв, горілки.

Самі українці намагаються максимально популяризувати рідне і надають перевагу національному виробнику.

Власник Торгового дому “АВ” Фелікс Черток прийняв рішення відновити постачання горілки “Українка” на ринок. Уже сьогодні торгова марка доступна до продажу в 20 000 магазинах нашої країни та в 11 країнах світу.

Бренд “Українка” представлений на полицях супермаркетів колекцією із 3 різних горілок:

  • UKRAINKA TRADITIONAL поєднала високоякісний спирт та спеціально підготовлену м’яку воду. Смак цієї горілки знайомий кожному українцю. 
  • UKRAINKA PLATINUM вирізняється легкими нотками ментолу та лимону, отриманими в результаті “Платинової фільтрації”.
  • UKRAINKA STRONG – міцна горілка зі спирту класу «Люкс» та чистої води для сильних духом українців.

Фелікс Черток про повернення бренду горілки «Українка» в умовах війни.

“Ми раді повернути на полиці наших магазинів бренд, який популяризує українське, і цим підтримати не лише економіку країни в скрутну хвилину, а й моральний дух українців. Вірю, що спільними зусиллями зовсім скоро ми зможемо відновити все, що було втрачено, та створити нове, ще краще. Я впевнений, що українські продукти можуть бути поширеними в усьому світі, аби довести, що українці – незламні”, – додає Фелікс Черток.

Горілчаний бренд “Українка” повертається на полиці супермаркетів
На фото: Фелікс Борисович Черток, власник Торгового дому “АВ”.

Інформація про Торговий Дім «АВ».

Торговий дім «АВ» є провідним національним дистриб'ютором алкогольної продукції. Компанія поставляє товари, зокрема горілку, коньяки та вина, до понад 40 000 торгових точок України та експортує до 11 країн світу.

Портфель брендів компанії.

Щорічно Торговий дім «АВ» поставляє на ринок майже 25 млн пляшок алкогольних напоїв. У портфелі компанії популярні серед українських споживачів бренди Green Day, Helsinki, Adjari, Довбуш Карпатський, Kosher Collection та інші.

Детальніше про бренд Довбуш Карпатський – за посиланням.

Власники Торгового дому “АВ”.

Станом на березень 2023, компанія налічує 220 працівників. Власником компанії є Фелікс Черток, бізнесмен, інвестор, який своє життя присвятив розвитку та популяризації українських підприємств.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло