«Укрзалізниця» отримає від ЄБРР 200 млн євро кредиту

«Укрзалізниця» отримає від ЄБРР 200 млн євро кредиту

Позика складатиметься з екстреного фінансування інвестицій та підтримки структури капіталу

«Укрзалізниця» отримає від ЄБРР 200 млн євро кредиту
Фото: ЄБРР

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) може виділити «Укрзалізниці» кредит екстреної підтримки під суверенні гарантії на 200 млн євро.

Про це йдеться на сайті установи.

Відповідний проєкт рада директорів ЄБРР планує розглянути на засіданні 10 травня 2023 року.

У разі ухвалення позика складатиметься зі 100 млн євро екстреного фінансування капітальних інвестицій УЗ і 100 млн євро підтримки структури капіталу.

Очікується, що 50% кредиту буде забезпечено гарантіями донорів G7/ЄС, задіяними в умовах, коли місцеві комерційні структури не можуть гарантувати механізми покриття ризиків.

У ЄБРР зауважили, що за допомогою позики «Укрзалізниця» зможе збільшити транскордонну пропускну спроможність з Євросоюзом, усунувши вузькі місця в перетині кордону, а також відремонтувати відповідні ділянки залізничного полотна, які постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення рф.

Бекграунд. Раніше повідомлялося, що «Укрзалізниця» отримає половину від $50 млн грантового фінансування, про виділення якого оголосив Світовий банк, і направить ці кошти на купівлю та будівництво контейнерних платформ.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло