У США через ризик для економіки закрили Signature Bank

У США через ризик для економіки закрили Signature Bank

Його падіння стало третім за масштабами в історії Штатів

Этот материал также доступен на русском языке
У США через ризик для економіки закрили Signature Bank
Фото: Reuters

У США через ризик для економіки закрили Signature Bank.

Про це повідомляє CNBC.

Нью-йоркська фінансова установа зіткнулася з кризою довіри після того, як 10 березня регулюючі органи вивели з ринку Silicon Valley Bank. Відтоді фінустанова намагалася знайти покупця, щоб зміцнити свої фінанси до ранку 13 березня, але не зміг вчасно здійснити продаж.

Уряд США пояснив, що для вирішення ситуації із Signature Bank та Silicon Valley Bank не використовуватимуть кошти платників податків, а всі вкладники будуть відновлені.

Згідно з даними Департаменту фінансових послуг штату Нью-Йорк, Федеральна корпорація зі страхування депозитів взяла під свій контроль Signature Bank, активи якого становили $110,4 млрд, а депозити – $82,6 млрд на кінець 2022 року.

Як зазначає MarketWatch, Signature Bank користувався популярністю у власників криптовалют. Утім, за версією The Wall Street Journal, саме через ставку на криптобанкінг та обвал FTX фінустанова й збанкрутіла.

Зазначається, що штати переживають найбільшу банківську кризу з 2008 року – за останні 10 днів вже третій банк на ринку зіткнувся з проблемами. Загалом падіння Signature стало третім за масштабами в історії США.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Silicon Valley Bank став найбільшим банкрутом у США за останні 10 років. Застраховані вкладники мають отримати доступ до своїх коштів не пізніше 13 березня.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло