Volkswagen представив електромобіль, який стане головним конкурентом Tesla
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Volkswagen представив електромобіль, який стане головним конкурентом Tesla

Масштабне виробництво ID.2all має розпочатися 2025 року

This material is also available in English
Volkswagen представив електромобіль, який стане головним конкурентом Tesla
фото Volkswagen AG

Німецький концерн Volkswagen представив модель ID.2all – це перший електромобіль компанії за доступною ціною. Він має стати головним конкурентом найпопулярніших моделей Tesla.

Заявлена вартість ID.2all – менше 25 000 євро, пише Bloomberg.

Масштабне виробництво автомобіля має розпочатися 2025 року. Прототипом для машини стала одна з найуспішніших моделей німецького концерну – Polo.

Запас ходу ID.2all розрахований на 450 км.

Компанія робить ставку на програмне забезпечення, мультимедійні та розважальні системи. Дизайн нового електрокара запозичувався в найпопулярніших і найвідоміших моделей Volkswagen – Polo, Golf, Beetle.

«ID.2all демонструє, куди ми хочемо привести наш бренд. Хочемо надати нашим клієнтам продукт, який поєднує у собі фантастичний дизайн і найвищі технології. Ми здійснюємо трансформацію швидкими темпами, щоб донести електромобілі до мас», – заявив бренд-директор VW Томас Шефер.

Агентство Bloomberg зазначає, що Volkswagen потрібна нова успішна модель, яка допомогла б концерну повернути колишнє лідерство на ринку. Оскільки тренд на електрифікацію найближчими роками визнає весь ринок, концерну необхідна якась модель рівня легендарного Golf, щоб витіснити Tesla в Європі чи BYD у Китаї.

Крім інвестицій у нові моделі, компанія активно нарощує витрати в суміжних галузях: програмне забезпечення для автомобілів і виробництво акумуляторів.

У березні компанія оголосила про створення першого заводу з виробництва акумуляторів за кордоном – він відкриється в Канаді. Пізніше компанія презентувала програму розвитку програмного забезпечення, а також повідомила, що має намір збільшити інвестиції в найближчі 5 років на 13%, або до 180 млрд євро.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло