Переселенці в Запоріжжі можуть отримати грошову допомогу від чеської People in Need

Переселенці в Запоріжжі можуть отримати грошову допомогу від чеської People in Need

Організація обіцяє виплату в розмірі 6600 грн на одну людину

Переселенці в Запоріжжі можуть отримати грошову допомогу від чеської громадської організації People in Need. Приймальня працює в хабі «Запоріжжя. Платформа спільних дій», відкритому гірничо-металургійною компанією «Метінвест».

Про це повідомляє пресслужба «Метінвесту».

«Одна з умов надання фінансової допомоги – щоб протягом трьох останніх місяців вони не отримували подібних виплат від інших міжнародних організацій. Із собою потрібно мати паспорт, ІПН, довідку, що підтверджує статус ВПО, та, за наявності, довідку про приналежність до пільгової категорії. Процес реєстрації займає лічені хвилини», – йдеться в повідомленні.

People in Need реалізує програму багатоцільової грошової допомоги для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у Запорізькій області. Тут вони можуть оформити грошову допомогу для себе і членів своїх сімей. Одна з умов надання фінансової допомоги – щоб протягом останніх трьох місяців вони не отримували таких виплат від інших міжнародних організацій.

Зазначається, що на одну людину організації People in Need обіцяють виплату в розмірі 6600 грн. Період очікування складає від двох тижнів до двох місяців. Виплати оформлюють у хабі «Платформи спільних дій».

People in Need допомагає Україні з 2014 року, а з 24 лютого 2022 року підтримка посилилася. За минулий рік організація допомогла понад 890 000 постраждалих від війни та надала допомогу на суму 72,2 млн євро. Усе це було б неможливо без підтримки 200 місцевих неурядових організацій та організацій громадянського суспільства.

Бекграунд. Нагадаємо, що в Запоріжжі завершили ліквідацію наслідків ракетного удару по житловому будинку.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло