СБУ та БЕБ проводять обшуки в 14 облгазах Фірташа
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

СБУ та БЕБ проводять обшуки в 14 облгазах Фірташа

Правоохоронці розслідують схему незаконного виведення коштів

СБУ та БЕБ проводять обшуки в 14 облгазах Фірташа
Ілюстративне фото

СБУ та БЕБ проводять обшуки в 14 облгазах олігарха Дмитра Фірташа.

Про це повідомляє  пресслужба «РГК», яка об'єднує облгази під своїм брендом.

Зранку співробітники правоохоронних органів зайшли на територію та до приміщень газорозподільних компаній. 

«РГК вважає проведення обшуків, що супроводжувалися кричущими порушеннями прав людини, здійсненням тиску на співробітників підприємств критичної інфраструктури. На нашу думку, кримінальна справа, що стала приводом для обшуків, порушена лише з метою тиску на підприємства, які АТ «НАК «Нафтогаз України» в особі ДАТ «Чорноморнафтогаз» намагається захопити в рейдерський спосіб», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, обшуки проводили в офісах у Києві, Львові, Рівному, Вінниці, Харкові, Івано-Франківську.

Правоохоронці розслідують схему незаконного виведення коштів, сплачених за спожитий газ на підконтрольні структури. Збитки сягають мільярдів гривень.

Бекграунд. Також раніше повідомлялося, що «Нафтогаз України» в особі ДАТ «Чорноморнафтогаз» проводить обшуки на підприємстві критичної інфраструктури «Харківміськгаз». Там зазначають, що «це вже третє рейдерське захоплення підприємства критичної інфраструктури з початку року в Україні і друге – в Харківській області».

«17 березня під приводом проведення обшуку з допомогою силовиків НАК «Нафтогаз України» в особі ДАТ «Чорноморнафтогаз» завела на підприємство критичної інфраструктури Харкова менеджерів, які були призначені нелегітимно зміненими членами наглядової ради підприємства», – зазначають у повідомленні.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло