Білий дім обговорює заборону іноземним авіакомпаніям літати в США через росію — NYT
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Білий дім обговорює заборону іноземним авіакомпаніям літати в США через росію — NYT

Через обліт росії американські компанії втрачають $2 млрд щороку

Білий дім обговорює заборону іноземним авіакомпаніям літати в США через росію — NYT
фото Pixaby

Вашингтон обговорює заборону на польоти іноземних авіакомпаній через росію до США. Зокрема, йдеться про китайських авіаперевізників.

Джерело. Про це повідомляє The New York Times, посилаючись на три джерела.

Обмеження щодо польотів через російські повітряний простір раніше пропонувалися в конгресі і для компаній з Індії. Проте Білий дім побоюється дипломатичних наслідків.

Представники Держдепартаменту запевнили, що безпека американських громадян в інших країнах є ключовим пріоритетом розробки обмежень.

Проте лобістська група Airlines for America висловила незадоволення нерівними умовами конкуренції.

Американські авіакомпанії зіткнулися із закриттям повітряного простору росії і змушені змінити тихоокеанські маршрути, що призвело до втрати $2 млрд щороку.

Лобісти звернули увагу на те, що Air India, Emirates, China Eastern Airlines та інші перевізники зберегли доступ до більш коротких та економних маршрутів через росію в США. У той же час, американські авіакомпанії змушені витрачати на переліт годину-дві більше, щоб облетіти росію.

Зазначається, що рішення ще не ухвалене, і Білий дім продовжує аналізувати можливі наслідки.

Бекграунд. Нагадаємо, днями міністри закордонних справ Китаю та України провели розмову, під час якої китайська сторона схиляла Україну до переговорів з росією.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло