ФГВФО повторно виставив на продаж активи МР Банку

ФГВФО повторно виставив на продаж активи МР Банку

Початкова ціна лоту – 112,4 млн грн

ФГВФО повторно виставив на продаж активи МР Банку
Фото: ілюстративне

28 березня ФГВФО планує провести аукціон з продажу активів АТ «МР Банк». До складу лоту увійшли права вимоги за кредитними договорами, що укладені з юридичною особою та дебіторська заборгованість. 

Про це повідомляє ФГВФО

Активи на продаж уже виставлялися неодноразово, попередні аукціони не відбулися через відсутність учасників.

На початок лютого 2023 року загальна заборгованість за договорами сягнула 289,2 млн грн. А щодо компанії-боржника порушено справу про банкрутство.

У забезпечення за кредитними договорами передано кілька об’єктів нерухомості в м. Сміла, Черкаської області, зокрема комплекс будівель промислового призначення загальною площею 101 090 кв. м. та базу відпочинку й магазин із господарськими будівлями. Також у заставу банку оформлено рухоме майно, виробниче обладнання, транспортні засоби, товари в обороті та акції. 

29 березня ФГВФО планує провести, ще один аукціон із продажу активів АТ «МР Банк» на суму 476,1 млн грн. Із загальною заборгованістю за договором – 476,1 млн грн.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що ФГВФО виставив на продаж цього тижня активи на 1,3 млрд грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло