Акції Deutsche Bank впали після різкого стрибка вартості страхування від дефолту

Акції Deutsche Bank впали після різкого стрибка вартості страхування від дефолту

Це посилило побоювання щодо стабільності європейських банків

Акції Deutsche Bank впали після різкого стрибка вартості страхування від дефолту
Фото: equity.today

Акції Deutsche Bank впали після різкого стрибка вартості страхування від ризику дефолту. Це посилило побоювання щодо загальної стабільності європейських банків.

Про це повідомляє Reuters.

Акції німецького кредитора знижуються третій день поспіль і цього місяця втратили понад одну п'яту частину своєї вартості. Свопи кредитного дефолту – форма страхування власників облігацій компанії від її дефолту – підскочили до 173 базисних пунктів у четвер увечері зі 142 б. п. напередодні.

Це найбільше одноденне зростання CDS Deutsche Bank за всю історію спостережень.

Екстрений порятунок банку Credit Suisse завдяки злиттю з UBS після краху американського Silicon Valley Bank викликав занепокоєння серед інвесторів.

Індекс європейських банків STOXX 600, до якого не входять акції Credit Suisse та UBS, продемонстрував один із найбільш волатильних тижнів торгів за рік. У результаті індекс упав на 2,1%, а місячне зниження становило 17%.

Бекграунд. Нагадаємо: акції швейцарського Credit Suisse, що входить до топ-50 світових банків, впали на 24%, що призвело до зупинення торгів на біржі та потягло за собою вниз весь європейський банківський сектор.

Акції ще одного швейцарського банку, UBS, обвалилися на 7%, Societe Generale – на 10%, Deutsche bank впав на 8%, Commerzbank – на 9%, Raiffeisenbank та Santander – на 6%, UniCredit – на 7%.

Акції Credit Suisse впали після серії негативних новин щодо самого банку. Банк визнав неефективність внутрішнього контролю групи за фінансовою звітністю у 2021 та 2022 роках. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло