Майно Мегабанку намагалися оформити на підсанкційну фірму – ДБР

Майно Мегабанку намагалися оформити на підсанкційну фірму – ДБР

Бюро розслідувань арештувало нерухомість збанкрутілого харківського банку

Майно Мегабанку намагалися оформити на підсанкційну фірму – ДБР
Фото: ДБР

ДБР арештувало нерухомість Мегабанку вартістю у 360 млн грн, яку незаконно захопили й перереєстрували на підсанкційні компанії. 

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

Новими власниками стали іноземні компанії, а фактичними бенефіціарами – громадяни росії. Компанії-нерезиденти знаходяться під санкціями Ради нацбезпеки та оборони України.

«Майно, протиправно виведене з-під управління Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, зараз рішенням суду арештовано та буде повернуто фонду», – йдеться в повідомленні.

Кошти від реалізації нерухомості будуть спрямовані на повернення вкладів клієнтів банку та задоволення вимог кредиторів.

Розслідування продовжується. Вирішується питання притягнення винних до відповідальності.

Бекграунд. Нагадаємо: Національний банк України на початку червня 2022 року зарахував харківський Мегабанк до категорії неплатоспроможних. Як пояснив регулятор, частка фінустанови становила 0,46% від чистих активів платоспроможних банків і жодним чином не впливатиме на стабільність банківського сектору.

ФГВФО вже встановив контроль над фінустановою і почав пошук інвесторів. Чому фінустанова опинилась у скрутному становищі і як вкладникам повернути власні кошти, розповів Mind.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло