Зеленський зустрівся з прем’єром Індії Наредрою Моді вперше з початку вторгнення

Зеленський зустрівся з прем’єром Індії Наредрою Моді вперше з початку вторгнення

Також український президент провів переговори з Джорджією Мелоні та Ріші Сунаком

This text is also available in English
Зеленський зустрівся з прем’єром Індії Наредрою Моді вперше з початку вторгнення
фото @PMOIndia

Премʼєр-міністр Індії Нарендра Моді повідомив, що 20 травня в японській Хіросімі, яка приймає саміт «Групи семи» (G7) зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським. Про це він розмістив відповідний допис у своєму Твіттері.

Як повідомляє прес-служба президента України, під час зустрічі з Нарендрою Моді  Зеленський подякував Індії за підтримку територіальної цілісності України та надання гуманітарної допомоги.

Зі свого боку, Нарендра Моді подякував за допомогу під час евакуації з України індійських студентів. Це перша зустріч політиків після початку повномасштабної війни.

Це була перша розмова лідерів України та Індії після початку повномасштабного російського вторгнення. Індія не виступила з різким засудженням цього вторгнення, Делі і москва тісно співпрацюють в економічній площині, зокрема, на Індію росія переорієнтувала значну частину свого нафтового експорту після запровадження обмежень країнами Заходу.

Також український лідер провів переговори з прем’єр-міністром Італії Джорджією Мелоні та Великої Британії Ріші Сунаком, з якими він також зустрічався на початку цього місяця під час туру європейськими країнами, щоб здобути збройну підтримку планованого наступу. У своєму телеграм-каналі Зеленський повідомив, що подякував Сунаку «за лідерство Великої Британії в міжнародній коаліції винищувачів».

Як повідомляє Офіс президента, Зеленський та Сунак обговорили реалізацію домовленостей, досягнутих у рамках візиту президента України до Британії 14 травня. У ході переговорів з Джорджем Мелоні було обговорено навчання українських пілотів в Італії та політичну підтримку України.

Бекграунд. Як повідомлялося, президент Зеленський прибув до Японії, де він візьму участь в саміті країн “Великої сімки”.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло