Apple уклала багатомільярдну угоду з Broadcom на вироблені в США чіпи

Apple уклала багатомільярдну угоду з Broadcom на вироблені в США чіпи

Компанія взяла курс на те, щоб поглиблювати інвестиції в економіку США замість інших країн

This material is also available in English
Apple уклала багатомільярдну угоду з Broadcom на вироблені в США чіпи
фото Getty Images

Американський техногігант Apple у вівторок повідомив, що уклав багатомільярдну угоду з виробником напівпровідників Broadcom Inc, щоб використовувати мікрочипи, вироблені в США.

Джерело. Про це пише Reuters.

У рамках довгострокової угоди Broadcom спільно з Apple розробить радіочастотні компоненти 5G, які будуть спроектовані та виготовлені на кількох американських підприємствах, включаючи великий завод Broadcom у Форт-Коллінсі, штат Колорадо, повідомила Apple.

Apple заявила, що залучить Broadcom до чипів, відомих як плівковий об’ємний акустичний резонатор (FBAR). Чипи FBAR є частиною радіочастотної системи, яка допомагає iPhone та іншим пристроям Apple, підключеним до мобільних мереж передачі даних.

«Усі продукти Apple залежать від технологій, розроблених і створених тут, у Сполучених Штатах, і ми продовжуватимемо поглиблювати наші інвестиції в економіку США, тому що ми непохитно віримо в майбутнє Америки», – сказав генеральний директор Apple Тім Кук.

Apple заявила, що наразі створила понад 1100 робочих місць на заводі Broadcom у Форт-Коллінзі з виробництва фільтрів FBAR.

Акції Broadcom виросли на 4,3% на премаркеті після цієї новини. Виробник мікросхем вже є основним постачальником бездротових компонентів для Apple.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло