ЄБРР надасть додаткові 1,5 млрд євро на підтримку інфраструктури та економіки України

ЄБРР надасть додаткові 1,5 млрд євро на підтримку інфраструктури та економіки України

ЄБРР надасть ці кошти Україні на додаток до 3 млрд євро, які вже заплановані на 2022 рік та решту 2023 року

ЄБРР надасть додаткові 1,5 млрд євро на підтримку інфраструктури та економіки України
Фото: flickr.com

Європейський банк реконструкції та розвитку наступного року планує надати додаткові 1,5 млрд євро Україні на підтримку інфраструктури та економіки.

Про це пише The Guardian, посилаючись на високопосадовця банку.

Фінансову підтримку спрямують на допомогу українській економіці, щоб вона могла функціонувати й надалі, надавати кредити малим і середнім бізнесам, платити зарплати державним службовцям тощо.

ЄБРР надасть ці кошти Україні на додаток до 3 млрд євро, які вже заплановані на 2022 рік і решту 2023 року.

Бекграунд. Нагадаємо: ЄБРР прогнозує, що для відновлення української економіки лише до довоєнного рівня потрібно $250 млрд інвестицій. Згідно з дослідженнями банку, прискорені темпи економічного зростання після війни не є гарантованими.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло