Україна повернула з полону 106 воїнів з Бахмутського напрямку

Україна повернула з полону 106 воїнів з Бахмутського напрямку

Серед тих, хто повертається з полону, чимало вважалися безвісти зниклими

This material is also available in English
Україна повернула з полону 106 воїнів з Бахмутського напрямку
Ілюстративне фото

Україна повернула з полону 106 наших воїнів із Бахмутського напрямку: це 8 офіцерів та 98 солдат і сержантів.

Про це повідомив голова Офісу Президента Андрій Єрмак.

«Вони билися за Бахмут і здійснили подвиг, який не дозволив ворогу наступати далі вглиб нашого Сходу. Кожен із них – герой нашої держави», – написав він.

Серед тих, хто повертається з полону, 68 осіб вважалися безвісти зниклими. 

Загалом серед звільнених: 21 представник тероборони, 7 прикордонників та один військовий Державної спеціальної служби транспорту. Щонайменше 7 звільнених бійців мають різні травми: кульові та осколкові поранення, опіки та переломи, загострені хронічні захворювання. Найстаршому зі звільнених вже виповнилося 59 років, наймолодшому – 21 рік.

«Всі наші люди будуть вдома. Працюємо над цим далі. І кожен обмін робить нас на крок ближчими до цієї мети», – написав Єрмак.

Бекграунд. Під час попереднього обміну полоненими 10 квітня додому повернулися 100 захисників та захисниць, які брали участь у боях на херсонському, харківському, донецькому, київському, запорізькому та сумському напрямках. Серед них оборонці Маріуполя, Бахмута та Гостомеля, а також захисники Чонгара, острова Зміїний, ЗАЕС та ЧАЕС.

Загалом на сьогодні в результаті обмінів повернуто додому вже 2430 людей. Серед них 139 цивільних.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло