ГУР: росія почала реалізовувати провокацію з хімічною зброєю

ГУР: росія почала реалізовувати провокацію з хімічною зброєю

Кремль планує уразити нею своїх же солдатів, щоб потім представити це як доказ застосування хімічної зброї Україною

This material is also available in English
ГУР: росія почала реалізовувати провокацію з хімічною зброєю
фото АР

Головне управління розвідки Міноборони України попередило, що російські спецслужби розпочали втілювати провокацію із хімічною зброєю.

“З метою зриву контрнаступальних дій Сил безпеки і оборони України російські окупанти 27 травня 2023 року почали реалізовувати провокацію із застосуванням хімічної зброї на тимчасово окупованих територіях Запорізької області”, – йдеться в телеграм-каналі розвідки.

Як зазначають в ГРУ, реальними жертвами ворожої провокації стануть солдати російської окупаційної армії. Сліди ураження хімічною зброєю на їхніх тілах держава-агресор планує використати  як фейковий доказ для звинувачення України.

“Наголошуємо, що Сили безпеки та оборони України під час бойових дій з російськими військами використовують лише конвенційні засоби, а чергові постановки московитських спецслужб не здатні вплинути на подальший перебіг подій на фронті”, – наголосили в українській розвідці.

Бекграунд. Нагадаємо, на початку травня Україна звинуватила росію у застосуванні фосфорних бомб у Бахмуті. Білий фосфор спричиняє важкі ураження організму, він заборонений Женевською конвенцією.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло