Українські військові розпочали навчання на танках Abrams у Німеччині - NYT

Українські військові розпочали навчання на танках Abrams у Німеччині - NYT

Навчання триватиме 10-12 тижнів

This material is also available in English
Українські військові розпочали навчання на танках Abrams у Німеччині - NYT
фото DR

Перша група з приблизно 400 українських солдатів почала навчання в Німеччині на американських танках M1 Abrams. Курс навчання триватиме від 10 до 12 тижнів.

Джерело. Про це повідомляє The New York Times з посиланням на Пентагон.

«Чиновники міністерства оборони раніше заявляли, що близько 31 танка буде відправлено в Німеччину для використання в програмі навчання, яка, як очікується, займе від 10 до 12 тижнів», – пише видання в суботу.

Як повідомляється, перша група з приблизно 400 українських солдатів уже розпочала курс навчання в Німеччині.

Близько 200 військовослужбовців – приблизно один бронетанковий батальйон – у п'ятницю почали проводити те, що військові називають загальновійськовими навчаннями, на полігонах Німеччини, ідеться в заяві представника Пентагону підполковника Гаррона Гарна.

Ця частина навчання охоплює основні завдання солдатів, зокрема, влучна стрільба і медичні навички, а також навчання на рівні взводу і роти. Далі підуть ширші навчання за участю підрозділів розміром із батальйон, які протистоять один одному.

Як повідомляється, друга частина курсантів – 200 солдатів – почала навчання тому, як заправляти танки і обслуговувати їх.

Як очікується, вже до осені бойові екіпажі на танках зможуть прибути на поле бою в Україні.

Як повідомлялося, США планують надати Україні обіцяні танки Abrams раніше, ніж планувалося – вже до осені. Пентагон вирішив надати Україні модифікацію Abrams M1A1 – замість більш сучасної Abrams M1A2, щоб скоротити терміни постачання танків.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло