BlackRock планує залучити $7 млрд для свого нового Глобального фонду відновлюваної енергетики

BlackRock планує залучити $7 млрд для свого нового Глобального фонду відновлюваної енергетики

Фонд планує інвестувати у вітрову та сонячну енергетику, а також інші «чисті» технології, як акумулятори та мережева інфраструктура

BlackRock планує залучити $7 млрд для свого нового Глобального фонду відновлюваної енергетики

BlackRock зазначає, що попит з боку інституційних інвесторів на підтримку таких проєктів збільшився в останні роки, оскільки все більше інвесторів прагнуть узгодити свої портфелі з переходом до низьковуглецевої економіки.

Про це пише Reuters.

«Цей крок також був спричинений швидкими змінами в політиці, коли Сполучені Штати та Європейський Союз запровадили значну фінансову підтримку екологічно чистої енергетики, щоб допомогти скоротити викиди вуглецю в боротьбі з глобальним потеплінням», – пише видання.

BlackRock планує залучити від $5 до 7 млрд для свого четвертого фонду після того, як було залучено  $4,8 млрд для його попередника, який закрився у квітні 2021 року.

Серед інвестицій, зроблених третім фондом, була інвестиція в мережу потужних зарядних станцій IONITY, на яку в листопаді було залучено 700 млн євро. Він також підтримав проєкт Waratah Super Battery в Австралії, який стане найбільшим у світі мережевим акумулятором.

Приблизно третина останнього фонду, ймовірно, буде інвестована в кожен великий регіон – Європу, Америку та Азію – хоча конкретних цілей не визначено.

За даними Міжнародного енергетичного агентства, щоб досягти нульового рівня викидів до 2050 року, щорічні інвестиції в чисту енергетику мають зрости більш ніж утричі – до $4 трлн до кінця десятиліття.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що компанія BlackRock буде вести справи Фонду розвитку України.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло