Україна уклала з Північною Македонією “транспортний безвіз”
Будуть скасовані дозволи щодо виконання двосторонніх та транзитних перевезень для транспортних засобів стандарту Євро-3 та вище

Між Україною та Північною Македонією діятиме «транспортний безвіз». Він передбачає скасування дозволів щодо виконання двосторонніх та транзитних перевезень для транспортних засобів стандарту Євро-3 та вище.
Джерело. Про це повідомляє Урядовий портал.
Відповідне рішення було ухвалено під час засідання українсько-македонської Змішаної Комісії з міжнародних автомобільних перевезень пасажирів та вантажів, яке відбулося у столиці Північної Македонії Скоп’є.
Було також досягнуто згоди про основні умови бездозвільного проїзду та внесення змін до двосторонньої Угоди.
«Розширюємо список країн, з якими лібералізуємо транспортні перевезення. «Транспортний безвіз» вже діє з Євросоюзом, у березні його було продовжено до червня 2024 року. Ми не зупиняємось, тривають відповідні перемовини з іншими країнами», – підкреслив заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач.
Щоб скористатися «транспортним безвізом», у перевізників має бути сертифікат виробника або уповноваженої установи для підтвердження класу екологічності не менше Євро-3.
Бекграунд. Нагадаємо, МВС Сербії розробило законопроект про набуття громадянства після року роботи у місцевій компанії. Вучич анонсував спрощене здобуття громадянства для росіян та українців, тому що «в країні не вистачає робочої сили».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].