Moderna підписала угоду про виробництво мРНК-вакцин для китайського ринку

Moderna підписала угоду про виробництво мРНК-вакцин для китайського ринку

За словами представника компанії, Moderna відкриє свою китайську штаб-квартиру в шанхайському районі Мінханг

Moderna підписала угоду про виробництво мРНК-вакцин для китайського ринку

Moderna працюватиме над виробництвом вакцин на основі мРНК для Китаю, прагнучи закріпитися на другому за величиною фармацевтичному ринку світу навіть на тлі зростання геополітичної напруженості.

Про це повідомляє Bloomberg.

Компанія підписала меморандум про взаєморозуміння та угоду про співпрацю з метою дослідження, розробки та виробництва вакцин на основі мРНК в Китаї, йдеться в повідомленні. Американський розробник мРНК-вакцини проти COVID-19 може інвестувати близько $1 млрд, повідомило місцеве видання Yicai з посиланням на неназвані джерела.

Moderna відмовилася коментувати розмір своїх інвестицій. Moderna працюватиме з місцевим урядом над проведенням клінічних випробувань і подачею заявок на виведення продукції на ринок, а також над її виробництвом і продажем у Китаї.

Нагадаємо, ефективність препаратів на основі мРНК в напрямі застосування цього типу вакцин для лікування ВІЛ, раку й важких тропічних хвороб Moderna досліджує вже кілька років: у компанії 24 розробки, 13 з яких – на стадії клінічних випробувань. Успішне ж використання мРНК-вакцин у боротьбі з COVID-19 привернуло до технології підвищену увагу та дало можливість залучати в подальші розробки більше інвестицій.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що компанія Moderna має намір оголосити про свої перші інвестиції в Китаї на суму $1 млрд.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло