Український стартап, що працює на американському ринку нерухомості Rentberry залучив $15 млн

Український стартап, що працює на американському ринку нерухомості Rentberry залучив $15 млн

Ці кошти Rentberry залучила через краудфандинг на таких платформах, як StartEngine, WeFunder and Republic

Український стартап, що працює на американському ринку нерухомості Rentberry залучив $15 млн

Український стартап Rentberry, який діє на ринку нерухомості в США та інших країнах, залучив понад $15 млн у 2022 році від понад 9000 інвесторів.

Про це повідомляє AIN.UA посилаючись на слова співзасновника компанії Олексія Любінського.

«Ми використали наше «ноу-хау», щоб залучити капітал через контакти з інвесторами, які у нас є. Ми також допомогли низці українських компаній залучити капітал, таким як Sirocco Energy, SolarGaps та багатьом іншим.», – прокоментував Любінський.

Rentberry – український стартап у сфері нерухомості, який спочатку запускався на ринку в США, але пізніше розширив свою діяльність на Європу та Азію.

Ця платформа призначена для довгострокової оренди житла та повністю переносить усі процеси, такі як перегляд квартир, підписання договорів та щомісячні платежі, в онлайн-режим. Особливістю Rentberry є можливість пропонувати свою ціну за квартиру на сайті, що дозволяє здійснювати оренду через аукціонний механізм.

Засновниками Rentberry є українці – Олексій Любинський, Лілія Остапчук, Олександр Котовсков та Денис Голубовський. Розробка продукту здійснюється в Києві, а наразі українська команда налічує 30 співробітників.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що український AI-стартап Adsme залучив ангельське pre-seed-фінансування.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло