путін заявив про плани росії підготувати понад 1 млн операторів дронів за 7 років

путін заявив про плани росії підготувати понад 1 млн операторів дронів за 7 років

Щороку в рф реєструватимуть 100 000 нових дронів до 2030 року

путін заявив про плани росії підготувати понад 1 млн операторів дронів за 7 років
фото DR

Галузь безпілотних літальних апаратів у росії розвивається настільки швидко, що протягом найближчих семи років країні знадобиться щонайменше мільйон операторів дронів. Про це розповів російський диктатор владімір путін, виступаючи у рамках відкритого уроку «Розмови про важливе».

Джерело. Про це повідомляє РБК.

«У нас програма є до 2030 року, ми маємо підготувати 1 млн фахівців у цій галузі. Навіть, можливо, цього ще не вистачить, тому що галузь розвивається дуже швидко», – сказав путін.

На цей час у росії вже зареєстровано понад 100 000 дронів, звітував раніше заступник голови “Росавіації” Андрєй Добряков. Зі зростанням кількості безпілотних апаратів необхідне відповідне збільшення числа операторів. За оцінками, представленими Мінпромторгом рф, щороку в росії реєструватимуть 100 000 нових дронів до 2030 року.

У червні уряд схвалив стратегію розвитку безпілотної авіації країни до 2030 року. За цим документом, у найближчі 6,5 років у росії створиться нова галузь, пов'язана з виробництвом та використанням цивільних БПЛА. Для запуску серійного виробництва дронів знадобиться значне фінансування в розмірі $2,12 млрд.

Бекграунд. Про те, як українські безпілотники вражають цілі глибоко на території росії, в матеріаліThe Economist: Україні потрібно думати про асиметричні способи використання дронів”.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло