CVC купує компанію з управління фондами DIF Capital Partners за $1,1 млрд

CVC купує компанію з управління фондами DIF Capital Partners за $1,1 млрд

Очікується, що DIF отримає в управління 16 млрд євро активів і 225 співробітників в 11 офісах в Європі, Північній Америці та Австралії, що спеціалізуються на угодах на середньому ринку

CVC купує компанію з управління фондами DIF Capital Partners за $1,1 млрд

CVC Capital Partners розширює свою діяльність в інфраструктурі, одній з найактивніших сфер укладання угод, уклавши угоду з DIF Capital Partners  яка диверсифікує її бізнес напередодні потенційного виходу на біржу.

Про це пише Bloomberg.

Європейська фірма прямих інвестицій погодилася купити мажоритарну частку в DIF, за близько $1,1 млрд, які компанія заплатить готівкою та акціями, пише видання.

DIF, що базується в Амстердамі, отримає в управління 16 млрд євро активів і 225 співробітників в 11 офісах в Європі, Північній Америці та Австралії, що спеціалізуються на угодах на середньому ринку.

Цього року DIF оголосив про інвестиції у фінську оптоволоконну мережу, канадську геотермальну енергетичну компанію, а також активи у сфері студентського житла, компанію зі зберігання енергії та постачальника послуг централізованого теплопостачання у Великобританії. Фірмам прямих інвестицій часто легше фінансувати інвестиції в інфраструктуру, що пропонують передбачувані прибутки, і фонди, що спеціалізуються на цій стратегії, залучають дедалі більші обсяги капіталу.

«Експансія в інфраструктуру є логічним наступним кроком для нас, враховуючи довгострокові тенденції зростання інфраструктури та її суміжність з нашими існуючими стратегіями «, – зазначив у заяві голова CVC Роллі ван Раппард (Rolly van Rappard). Угода збільшить активи під управлінням CVC, яка вже є однією з найбільших європейських компаній прямих інвестицій, приблизно до 177 млрд євро.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що CVC вивчає можливість проведення IPO парфумерного ритейлера Douglas вартістю 7 млрд євро.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло