Apple укладає нову довгострокову угоду з Arm на поставку мікросхем

Apple укладає нову довгострокову угоду з Arm на поставку мікросхем

Компанія використовує технологію Arm у процесі розробки власних мікросхем для своїх iPhone, iPad і Mac

Apple укладає нову довгострокову угоду з Arm на поставку мікросхем

Apple підписує нову угоду з компанією Arm щодо технології виробництва мікросхем, яка «поширюється на період після 2040 року».

Про це пише Reuters.

Arm володіє інтелектуальною власністю на обчислювальну систему для більшості смартфонів у світі, яку вона ліцензує Apple та багатьом іншим компаніям. Apple використовує технологію Arm у процесі розробки власних мікросхем для своїх iPhone, iPad і Mac.

Обидві компанії мають давню історію співпраці, Apple була однією з перших компаній, які заснували фірму в 1990 році, перед випуском портативного комп'ютера «Newton» у 1993 році, в якому використовувався процесорний чип на основі технології Arm. Newton провалився, але Arm став домінуючим в мікросхемах для мобільних телефонів завдяки низькому енергоспоживанню, що допомагає батареям служити довше.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що Apple, Nvidia та Google погодилися інвестувати в ІРО розробника мікросхем Arm, яке оцінюється у $50–55 млрд.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло