Україна та росія випускають близько 40 000 снарядів щодня – Зеленський

Україна та росія випускають близько 40 000 снарядів щодня – Зеленський

За словами президента, лінія фронту протяжністю майже 1200 км «перетворилася на артилерійську дуель»

Україна та росія випускають близько 40 000 снарядів щодня – Зеленський
Фото: Associated Press

Збройні сили України та збройні сили рф випускають близько 40 000 снарядів за день, а лінія фронту протяжністю майже 1200 км «перетворилася на артилерійську дуель».

Про це розповів президент України Володимир Зеленський в інтервʼю CBS News.

«Складна ситуація. Я буду з вами абсолютно чесним. У нас є ініціатива. Це плюс. Ми зупинили наступ росіян і перейшли в контрнаступ. І, незважаючи на це, не дуже швидко. Важливо, що ми щодня рухаємося вперед і звільняємо територію» – сказав він.

Президент також наголосив, що війна безпілотників також сповільнила прогрес. Він додав, що Україна використовує зброю партнерів лише на своїй території. «росія повинна знати, що де б вона не була, з якого б місця не запускали ракети для ударів по Україні, Україна має повне моральне право атакувати ці місця» – уточнив Зеленський.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що ЗСУ звільнили 2 кв. км на бахмутському напрямку та 5,2 кв. км на південному за минулий тиждень.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло