Кандидат в президенти США Десантіс: вступ України в НАТО — не в інтересах США

Кандидат в президенти США Десантіс: вступ України в НАТО — не в інтересах США

Раніше він назвав вторгнення росії в Україну «територіальною суперечкою»

This material is also available in English
Кандидат в президенти США Десантіс: вступ України в НАТО — не в інтересах США
Рон ДеСантіс
фото DR

Кандидат у президенти від Республіканської партії Рон Десантіс заявив, що виступає проти членства України в НАТО, заявивши, що не вважає це в інтересах безпеки США.

Джерело. Про це пише Bloomberg.

«Я не думаю, що членство України в НАТО в наших інтересах, – сказав Десантіс в подкасті The Glenn Beck Program. – Все, що це дало б, це додало б більше зобов’язань для нас, тож якщо ви додаєте більше зобов’язань, то які вигоди ми отримуємо натомість?»

Він також додав, що США не повинні давати Україні «чистий чек» (підписаний чек, на якому не вказано суму грошей – ред.), якщо вона не «використовує важелі впливу, щоб закінчити конфлікт».

Такий коментар Десантіс Озвучив через два дні після того, як президент Джо Байден зустрівся з українським колегою Володимиром Зеленським. Адміністрація Байдена оголосила про пакет військової допомоги, а також погодилася надати невелику кількість далекобійних ракет ATACMS.

Проте майбутні пакети військової допомоги Україні повинні бути схвалені Конгресом після того, як виділені кошти закінчаться наприкінці місяця. При цьому впливовий блок республіканців Палати представників США розкритикував ідею продовження допомоги Україні, заявивши, що США натомість мають зосередитися на забезпеченні безпеки власного кордону.

Раніше Байден зазначав, що не вважає, що зараз відповідний час для вступу України в НАТО.

«Я не думаю, що в НАТО є одностайність щодо того, чи приєднувати Україну до сім’ї НАТО зараз, у цей момент, у розпал війни», – сказав Байден у липневому інтерв’ю CNN.

Нагадаємо: губернатор Флориди Десантіс отримав критику на початку цього року з боку високопоставлених конгресменів-республіканців після того, як назвав вторгнення росії в Україну «територіальною суперечкою».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло