40 іноземних трейдерів транспортують газ для зберігання в Україні

40 іноземних трейдерів транспортують газ для зберігання в Україні

Серед клієнтів – найбільші європейські трейдери

40 іноземних трейдерів транспортують газ для зберігання в Україні
Фото: Оператор ГТС

40 іноземних компаній-нерезидентів у квітні – вересні 2023 року скористалися послугою shorthaul від «Оператора ГТС України» і транспортують газ для зберігання в Україні. Серед клієнтів – найбільші європейські трейдери. 

Про цей повідомила пресслужба «Оператора ГТС». 

У цьому сезоні ОГТСУ уклав 25 нових договорів на надання транспортних послуг для нерезидентів, а їх загальна кількість перевищує 130 іноземних клієнтів. 

«Ситуація на європейському ринку газу створює потребу в додаткових можливостях для зберігання. І цю потребу може і має закривати Україна, яка надає міжнародним партнерам вигідні послуги за дуже конкурентоспроможними цінами», – наголосив генеральний директор ОГТСУ Дмитро Липпа. 

Бекграунд. Нагадаємо: у серпні 2023 році ОГТСУ провів стрес-тестування газової інфраструктури України, спільно з оператором ПСГ «Укртрансгазом», Проєктом енергетичної безпеки (ESP) USAID, Секретаріатом Енергетичного співтовариства, генеральним директоратом Європейської комісії Joint Research Center (як спостерігача), Міністерством енергетики України, Групою «Нафтогаз», а також Simone Research Group.  

Стрес-тести підтвердили надійність української газової інфраструктури в умовах війни, зокрема – для зберігання та транспортування газу українських та іноземних замовників послуг.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло