«Нафтогаз» розпочав розробку стратегії декарбонізації

«Нафтогаз» розпочав розробку стратегії декарбонізації

За словами Чернишова, від цього, зокрема, залежить майбутнє експорту нашого газу до ЄС

«Нафтогаз» розпочав розробку стратегії декарбонізації
Голова НАК "Нафтогаз України" Олексій Чернишов

«Нафтогаз» розпочав розробку стратегії декарбонізації.

Про це повідомив голова правління НАК Олексій Чернишов.

За його словами, над розробкою стратегії працюватимуть усі підрозділи та дочірні підприємства групи. План дій включатиме оцінку поточного стану, мету, шляхи фінансування та терміни їх реалізації.

«Майбутнє експорту нашого газу до ЄС теж напряму залежить від того, наскільки відповідально ми будемо підходити до його видобування, зберігання та транспортування, адже до цього є чіткі стандарти та вимоги», – зазначив Чернишов.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло