Telegram отримав від України список потенційно проблемних каналів

Telegram отримав від України список потенційно проблемних каналів

У компанії заявили, що месенджер спеціально створений для захисту користувачів від російського стеження

Telegram отримав від України список потенційно проблемних каналів
Фото: Depositphotos

Українські урядовці передали компанії Telegram перелік «потенційно проблемних» каналів – соцмережа їх проаналізує.

Про це повідомляє NV з посиланням на представника Telegram Ремі Вонга.

«Зараз ми вивчаємо список і вживатимемо заходів проти будь-якого контенту, який порушує умови надання послуг Telegram», – сказав він у коментарі NV.

Вонг не розповів, які саме канали увійшли до цього переліку, однак запевнив, що їхній месенджер є безпечним для всіх користувачів.

«Telegram був спеціально створений для захисту користувачів від російського стеження. Наші додатки мають відкритий вихідний код, а протокол шифрування повністю задокументований, тож будь-який дослідник може самостійно перевірити його цілісність і реалізацію», – додав він.

Бекграунд. Поки в багатьох країнах – зокрема й в Україні – точаться дебати щодо доцільності використання мобільних застосунків TikTok і Telegram, кейс маємо в Норвегії. В один момент майже всі урядові органи відмовилися (за сприяння національних спецслужб) від використання цих застосунків на гаджетах, що мають будь-який доступ до державних інформаційних систем.

Норвезька розвідувальна служба провела дослідження та повідомила державні органи про те, що застосунки на кшталт TikTok і Telegram збирають занадто багато інформації про користувача, отримують забагато доступу до даних на гаджеті та зберігають ці дані в невідомих сховищах. TikTok належить китайській компанії ByteDance, яка зобов'язана на вимогу надати доступ до даних китайському уряду, а Telegram має власників із російським корінням та адмініструється з Дубая.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло