У Кривому Розі після російського обстрілу понад 36 постраждалих і троє загиблих
Пошукові роботи в пошкодженій вибухом багатоповерхівці тривають

Понад 30 жителів міста Кривий Ріг Дніпропетровської області постраждали й були госпіталізовані внаслідок російської атаки у вівторок увечері, повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.
«Понад 30 постраждалих уже прийняли лікарні Кривого Рогу. П'ятеро в операційній. «Важкі». Серед поранених – дитина», – написав Лисак у Телеграм-каналі.
На обстріл міста відреагував президент Володимир Зеленський.
Зараз триває рятувальна операція в Кривому Розі. Наслідки російської ракетної атаки. Руйнування в дев’ятиповерховому житловому будинку. Багато поранених, серед них важкі. Є й дитина. Станом на цей час двоє загиблих. Мої співчуття рідним та близьким”, – написав Зеленський.
Він додав, що пошукові роботи тривають, під завалами шукають людей.
Як повідомлялося, пожежа в багатоповерховому будинку в м. Кривий Ріг виникла після вибуху, що пролунав під час атаки російських окупантів у вівторок.
ОНОВЛЕНО на 20.25: Внаслідок російської атаки по Кривому Рогу загинули троє людей, повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Постійно зростає і кількість постраждалих, їх уже 36, у тому числі 7 дітей.
Доповнюється.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].