Влада виділила додаткові 5 млрд грн на закупівлю дронів

Влада виділила додаткові 5 млрд грн на закупівлю дронів

Безпілотники передадуть військовослужбовцям на передовій

Влада виділила додаткові 5 млрд грн на закупівлю дронів
Зображення ілюстративне
Фото: Telegram/Володимир Зеленський

Влада виділила додаткові 5 млрд грн на оборонні потреби.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

За його словами, кошти спрямують на закупівлю дронів для військовослужбовців на передовій.

«Продовжуємо підтримувати українську армію в боротьбі з російським агресором. Кожна гривня, що надходить у держбюджет у вигляді податків, буде йти на посилення нашої обороноздатності», – додав прем'єр.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що сили ППО знищили 17 із 22 ворожих БпЛА «Shahed» за ніч. Окупанти випустили також 2 авіаційні Х-59 та 5 зенітних С-300/С-400.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло