США закликає Південну Корею посилити контроль за експортом чипів до Китаю
Представники Байдена хочуть, щоб Сеул прийняв такі самі обмеження у сфері технологій, як і США

США просять Південну Корею запровадити обмеження на експорт напівпровідникових технологій до Китаю, подібні до тих, які вже запровадив Вашингтон.
Про це пише Bloomberg.
Американські чиновники хочуть, щоб Південна Корея обмежила потік обладнання і технологій для виробництва висококласних логічних мікросхем і мікросхем пам'яті до Китаю, пише видання. Це стосується логічних мікросхем із технологічним процесом понад 14 нанометрів і типу пам'яті DRAM із технологічним процесом понад 18 нанометрів. Це відповідало б комплексу заходів, про які Міністерство торгівлі США вперше оголосило 2022 року.
Американські чиновники детально обговорили ці питання з урядом президента Південної Кореї Юн Сок Йола в березні. У той час як США намагаються досягти угоди до саміту G7 в середині червня, офіційні особи Сеула обговорюють, чи задовольняти запит США, частково через те, що Китай залишається ключовим торговельним партнером.
Прохання Вашингтона до Південної Кореї раніше не було деталізовано. Це відбувається на тлі нових зусиль США, спрямованих на те, щоб змусити союзників обмежити обслуговування напівпровідникового обладнання для китайських фірм та обмежити експорт запчастин і хімікатів для виробництва мікросхем до Китаю.
Агентство Bloomberg News повідомило, що США тиснули на союзників, зокрема Південну Корею і Німеччину, щоб ті посилили обмеження на доступ Китаю до їхніх технологій. Корея відіграє провідну роль у виробництві напівпровідників і постачанні запчастин для обладнання з виробництва мікросхем.
Зазначається, що офіційні особи Південної Кореї, Японії та США планують зустрітися наприкінці червня, щоб обговорити співпрацю в галузі передових технологій і ланцюгів постачань.
Південнокорейські чиновники остерігаються потенційних санкцій, які може спричинити експортний контроль з боку Пекіна, коли такі великі фірми, як Samsung Electronics Co. і SK Hynix Inc. усе ще працюють у Китаї, найбільшому торговельному партнері Сеула.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що Китай купує обладнання для виробництва мікросхем на рекордні майже $40 млрд із метою обійти американські санкції.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].