Світові ціни на нафту падають через послаблення геополітичної напруженості на Близькому Сході

Світові ціни на нафту падають через послаблення геополітичної напруженості на Близькому Сході

Ф'ючерси на нафту марки Brent знизилися на 12 центів, або на 0,1%, до $86,42 за барель. Нафта WTI знизилася на 28 центів, або на 0,3%, до $82,88 за барель

Світові ціни на нафту падають через послаблення геополітичної напруженості на Близькому Сході

Ціни на нафту знизилися після чотиритижневого зростання через перспективу угоди про припинення вогню в Газі, яка послабила геополітичну напруженість на Близькому Сході.

Про це повідомляє агентство Reuters.

Ф'ючерси на нафту марки Brent впали на 12 центів, або на 0,1%, до $86,42 за барель. Нафта WTI знизилася на 28 центів, або на 0,3%, до $82,88 за барель.

Переговори щодо американського плану припинення вогню, спрямованого на завершення дев'ятимісячної війни в Газі, тривають за посередництва Катару та Єгипту.

«Якщо з переговорів про припинення вогню вийде щось конкретне, це на деякий час зніме частину геополітичної напруженості з ринку», – сказав аналітик IG Тоні Сікамор із Сіднея.

Тим часом інвестори оцінювали потенційні перебої в постачанні енергоносіїв до США через тропічний шторм «Берил».

Порти Корпус-Крісті, Х'юстона, Галвестона, Фріпорта і Техас-Сіті були закриті в неділю для підготовки до шторму, який може перерости в ураган 2-ї категорії після досягнення узбережжя Техасу між Галвестоном і Корпус-Крісті.

Закриття портів може призвести до тимчасового зупинення експорту сирої нафти та зрідженого природного газу, постачання нафти на нафтопереробні заводи, а також моторного палива із цих заводів.

«Хоча це ставить під загрозу видобуток нафти і газу на шельфі, найбільше занепокоєння викликає потенційний вплив на інфраструктуру нафтопереробних заводів, коли шторм досягне суші» – зазначають аналітики ING на чолі з Ворреном Паттерсоном у своїй записці.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що середній чотиритижневий експорт нафти з росії зростав другий тиждень поспіль до 16 червня, незважаючи на обіцянку москви суворо дотримуватися цільових показників видобутку, встановлених ОПЕК+ цього місяця.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло