Кремль погрожує “наслідками”, якщо ЄС передасть Україні 1,4 млрд євро заморожених російських активів на зброю

Кремль погрожує “наслідками”, якщо ЄС передасть Україні 1,4 млрд євро заморожених російських активів на зброю

Пєсков заявив про юридичне переслідування тих людей, які мають відношення до прийняття цього рішення

Кремль погрожує “наслідками”, якщо ЄС передасть Україні 1,4 млрд євро заморожених російських активів на зброю
фото DR

росія не залишить без відповіді плани Євросоюзу направити доходи від заморожених російських активів на закупівлю зброї для України.

Про це заявив речник російського диктатора владіміра путіна Дмітрій Пєсков, назвавши наміри ЄС «злодійством».

«Безумовно, ми опрацьовуватимемо можливість юридичного, правового переслідування тих людей, які мають відношення до прийняття та реалізації цих рішень, оскільки це пряме порушення міжнародного права, зневажання права власності тощо, – сказав Пєсков. – Так чи інакше, відповідь буде».

Бекграунд. Раніше верховний представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель заявив, що ЄС направить перший транш обсягом 1,4 млрд євро із доходів від заморожених активів росії на закупівлю зброї для України на початку серпня.

«Перший транш 1,4 млрд євро буде зроблено наступного тижня або на початку серпня. Це дозволить покрити пріоритетні військові потреби України. Потрібні комплекси ППО, снаряди для артилерії та ресурси для української оборонної промисловості», – сказав Боррель на прес-конференції у Брюсселі.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло