Вночі росіяни атакували Україну «шахедами» та балістичними ракетами

Вночі росіяни атакували Україну «шахедами» та балістичними ракетами

Сили ППО збили майже всі дрони, однак два з них локаційно втратили

Вночі росіяни атакували Україну «шахедами» та балістичними ракетами
Зображення ілюстративне
Фото: Генштаб ЗСУ

У ніч проти 23 серпня російська армія застосувала проти України 16 ударних БпЛА та 2 балістичні ракети «Іскандер-М»/KN-23.

Про це повідомив командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук.

Для відбиття атаки залучили авіацію, підрозділи радіоелектронної боротьби та мобільні вогневі групи. Вони діяли в Черкаській, Кіровоградській, Полтавській і Сумській областях. У результаті 14 дронів знищили, а ще 2 – локаційно втратили. Зазначається, що безпілотники не принесли руйнувань.

Очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець додав, що одна з ракет впала на відкриту територію в межах обласного центру. Загорілася деревина, пожежу ліквідували. Уламками ракети пошкоджені приватні підприємства, магазин та автомобілі.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що вночі росіяни атакували Україну 10 «шахедами» та ракетами різних типів. Сили ППО збили 2 дрони, ще стільки ж БпЛА впали самостійно, а ракети не досягли своїх цілей.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло