Укрзалізниця додає жіночі купе ще у три популярні поїзди з 1 травня
Продаж квитків уже відкрито на рейси з Харкова до Одеси та зі Львова до Одеси й Києва
Уже відкрито продаж квитків у жіночі купе в поїздах №7 Харків – Одеса, №12 Львів – Одеса, №92 Львів – Київ з відправленням з 1 травня.
Про це повідомляє пресслужба Укразалізниці.
У пресслужбі зазначили, що жіночі вагони стабільно перебувають у топі за заповнюваністю: від 89% до 171%. Такі вагони завжди мають номер 5 та відповідно марковані в застосунку Укрзалізниці.
За даними перевізника, жіночі купе з 1 травня будуть у потягах:
- №1/2 Харків – Ворохта;
- №3/4 Запоріжжя – Ужгород;
- №5/6 Запоріжжя – Ясіня;
- №15/16 Харків – Ясіня;
- №17/18 Харків – Ужгород;
- №22/21 Львів – Харків;
- №26/25 Одеса – Ясіня;
- №29/30 Київ – Ужгород;
- №38/37 Київ – Запоріжжя;
- №41/42 Дніпро – Трускавець;
- №43/44 Черкаси – Івано-Франківськ;
- №75/76 Київ – Кривий Ріг;
- №81/82 Київ – Ужгород;
- №95/96 Київ – Рахів;
- №98/97 Ковель – Київ;
- №7 Харків – Одеса;
- №12 Львів – Одеса;
- №92 Львів – Київ.
В УЗ нагадали, що жіночі вагони – це звичайні купейні вагони за стандартною для свого класу вартістю – націнок за «нішевість» немає.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що держава спрямує 16 млрд грн на пільгові залізничні перевезення у 2026 році. Уряд компенсує Укрзалізниці різницю між собівартістю поїздок та ціною квитків для забезпечення доступності рейсів.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].















