московську область масовано атакували безпілотники: уражено нафтобазу та підсанкційні заводи

московську область масовано атакували безпілотники: уражено нафтобазу та підсанкційні заводи

Унаслідок нічних ударів у кількох населених пунктах спалахнули пожежі

московську область масовано атакували безпілотники: уражено нафтобазу та підсанкційні заводи

У ніч на 17 травня Сили оборони України здійснили масштабну атаку безпілотниками на військові та енергетичні об'єкти в московській області.

Про це повідомляє BBC.

Під ударом опинилася низка стратегічних підприємств, зокрема підсанкційне акціонерне товариство «Ангстрем» у Зеленограді, яке спеціалізується на виробництві мікроелектроніки та напівпровідників.

Також зафіксовано влучання по території машинобудівного конструкторського бюро «Радуга» в Дубні, що займається розробкою ракетного озброєння для російської армії.

Паралельно дрони атакували паливну інфраструктуру регіону. Загоряння виникли на нафтобазі та резервуарах наливної станції «Солнєчногорская» у Дурикіно, а також на території московського нафтопереробного заводу, де було пошкоджено вхідні конструкції.

Крім того, уламки безпілотників зафіксували в районі міжнародного аеропорту «Шереметьєво», а в кількох населених пунктах, зокрема в Субботіно, спалахнули приватні будинки.

російське міноборони заявило про перехоплення 556 літальних апаратів.

Ця операція є частиною системних ударів українських військових по ключових енергетичних та промислових об'єктах рф з метою послаблення її військового потенціалу.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що ППО знищила 279 ворожих дронів під час масованої атаки 17 травня. Повітряні сили нейтралізували більшість безпілотників, які РФ випустила по українських регіонах.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло