Захворіло у світі
12,376,147
Померло у світі
556,895
Вилікувалось у світі
6,795,141
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
Секс і обшук: що спільного в гарячих поривах закоханих і силовиків

Секс і обшук: що спільного в гарячих поривах закоханих і силовиків

І як вижити під натиском цих пристрастей

Цей матеріал також доступний російською
Секс і обшук: що спільного в гарячих поривах закоханих і силовиків
Фото Shutterstock

Попри гучні заяви влади, тиск на бізнес в Україні не припиняється. Як і раніше, в арсеналі силовиків – спонтанні обшуки, погрози, ініціювання необґрунтованих кримінальних справ. Підприємцям щоразу доводиться докладати неабияких зусиль, аби відстояти своє чесне ім'я. Але після кожного наступного сплеску цікавості та «вияву палких почуттів» з боку контролюючих органів зробити це стає все складніше. Адже страждає від таких дій і репутація, і економіка, і виробничі процеси кожної з компаній. 

Адвокат Денис Овчаров спробував подивитися на подібні події під несподіваним кутом. З одного боку, обшук – стандартний раптовий екшен силовиків. І коли обшук проходить в офісі, мало хто думає про секс. Але насправді в цих двох процесів багато спільного. Насильство і підпорядкування, примус і виконання, маски та ігри, а також фонтан емоцій – це все про секс і про обшук. Давайте простежимо і розберемося, як розжарюються пристрасті і як не стати їхньою безпорадною жертвою.

Прелюдія. Уже по першому знайомству можна будувати плани на вечір. Рідко коли ініціативний партнер приховуватиме свої наміри. Знаючи мову тіла, реально з великою ймовірністю визначити час і місце, де все станеться. Збирання інформації про партнера дасть можливість сфантазувати рольову гру.

В українських реаліях достатньо одного бажання провести обшук, а привід завжди знайдеться. Ті, хто це знають, готуються до нього, як до першої близькості, адже перший обшук запам'ятається так само, як і день позбавлення цноти. Головне – максимально уникнути небажаних наслідків.

Підготовка до цієї події ділиться на декілька етапів. По-перше, необхідно підготувати своє оточення. Все одно вони рано чи пізно дізнаються про все, що сталося. Подати неминуче слід красиво і без вульгарності, тоді з більшою вірогідністю зрозуміють і пробачать. По-друге, завжди запитають, як це було, і потрібно визначитися – розповідати «інтимні» подробиці або залишити все в секреті. І по-третє, варто подбати про контрацепцію. Зазвичай цю роль відіграє адвокат. Він не дає стовідсоткової гарантії, але з ним комфортніше і спокійніше. І так, важливо, щоб адвокат був якісний. Тому відповідь на питання, чи запрошуємо адвоката на обшук, рівнозначна відповіді на питання: ми користуємося запобіжними засобами?

Проникнення. Обшук, як і секс, може бути запланованим або спонтанним. Тобто за рішенням суду або без такого. Рідко коли є чіткий план і очікуваний результат. У цьому процесі головне – отримати задоволення, а для цього потрібно знати правила гри.

Правило №1. Не мовчати. Відсутність комунікації під час процесу знижує шанси обох сторін отримати задоволення. Той випадок, коли поза WIN-WIN найсприятливіша.

Правило №2. Опиратися. Покірність – ознака слабкості та перший крок до БДСМ-ігор. Але надмірний спротив провокує насильство з боку альфа-партнера. Тут потрібен баланс. Тому важливо встановити правила до початку акту.

Правило №3. Не за планом. Чітко спрогнозувати процес і результат практично неможливо. Тому краще бути готовим до будь-якого розвитку подій. І наручники тут – лише початок.

Правило №4. Стоп-слово. Його в цій грі просто немає. Крики і стогін тільки ще більше збуджують альфа-партнера, і психологічне насильство може швидко перерости у фізичне.

Правило №5. Посміхайтеся – вас знімають. Хочеш не хочеш, а після завершення дійства буде диск з home-відео. Шкода, запис почнеться лише після проникнення і вручення ухвали суду на обшук. Сучасні технології незабаром витіснять з цієї сцени старих добрих понятих, ну а поки вуайеризм ще в моді.

Початок. Споконвічна проблема – правильно розпочати, і мало хто вміє це професійно робити. Багато книжок написано, як все виконати красиво. Наприклад, спочатку необхідно побудувати довірчі відносини, розслабитися і т. д. Але тільки практика шліфує шорсткості чинного законодавства. Перші 30 хвилин йде підстроювання партнерів один під одного і визначається ритм. Це танець, де завжди є ведучий і ведений.

Бути пильним. Як і в інтимному зв'язку, на обшуку ніколи немає чіткого плану: що шукають і коли закінчать. Але в цих іграх завжди є прелюдія. Знайомство може відбуватися в різних місцях. Іноді партнера вистежують, спостерігають за його активністю в соціальних мережах і шукають красивий привід для зближення. Пасивний партнер починає підготовку, якщо підозрює бажання активного їм зайнятися.

А поговорити? Чим більше партнери дізнаються один про одного, тим швидше досягнуть точки кульмінації. Хоча треба визнати, що симулюють зазвичай обидві сторони.

Хто перший на фініші? Ніхто не знає, скільки триватиме процес, але сторони швидко розуміють, що залік результату йде за останнім фінішером. Часто буває, що хтось із команди так і залишається на дистанції, не фінішуючи, а чекаючи наступного старту.

«Маски-шоу, стоп!» або «Давай ще!». Нещодавно в Україні вирішили, що приходити на обшук у масці – негарно. Еге ж, так усі й підкорилися! На обшуки продовжують приходити в масках. Адже це додає гостроти відчуттям і таємничості тому, хто її надягає. А головне, маска – це гарантія і символ того, що її власник у будь-якому випадку уникне покарання, що б він не вчиняв із вами. У Венеції, наприклад, багато років тому на карнавалах так і робили. Піди потім розберися, з ким що було. Після закінчення обшуку на питання «Хто заходив?» відповідь проста: «Слідчий і люди в масках».

Що залишиться після процесу? Після закінчення активна сторона вилучає і всіма шляхами намагається залишити собі щось на пам'ять – як доказ того, що акт таки стався. Кожен прагне забрати якийсь фетиш, аби потім включати фантазію з будь-якого приводу і без нього.

А ось бажання провести ще одну зустріч найчастіше виникає у того, хто вважає, що в результаті пройденого процесу занадто багато чого позбувся. Мета – отримати сатисфакцію. Але до ще однієї близькості, тобто обшуку, в цьому випадку вже навряд чи дійде. Максимум – це легкі «пестощі» у вигляді взаємних претензій щодо процесу та досягнутих результатів, а також допитів у кабінеті слідчого.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті